23 nieuwe kavels verkocht voor Groot Holthuizen

05 okt 2018, 9:31 Gemeente
housebuilding 1407462 1920
CC0

In de maanden juli en augustus van dit jaar zijn 23 kavels verkocht voor de nieuwe wijk Groot Holthuizen in Zevenaar.

Dit blijkt uit een ambtelijke rapportage over grondexploitaties, gericht aan de gemeenteraad van Zevenaar.

Ingedeeld in vijf buurtschappen

Ook zijn er in de maanden juli en augustus 20 kavels geleverd en 15 kavels in optie genomen voor Groot Holthuizen, de nieuwe wijk aan de oostkant van de stad Zevenaar. Groot Holthuizen

is ingedeeld in vijf buurtschappen met ieder hun eigen karakter: De Tol, De Bem, De Stede, De Holtkamp en Het Hof.

62 woningen

De eerste maanden van 2018 waren de cijfers van het aantal leveringen volgens de ambtenaren laag. ‘In juli en augustus heeft een oplevering voor een project plaatsgevonden en is het aantal leveringen daarom hoog. De verwachting op basis van de verkochte kavels en opties en reserveringen is dat de bijgestelde prognose voor de 65 leveringen ruim gehaald zal worden. Er zullen tenminste nog 2 deelprojecten geleverd worden van 62 woningen, waarvan 17 huurwoningen’, aldus de ambtenaren in de voortgangsrapportage.

Autoluwe wijk

Groot Holthuizen is een autoluwe wijk. De buurtschappen zijn onderling niet met de auto te bereiken, zodat er geen sluipverkeer ontstaat en fietsers, voetgangers en spelende kinderen alle ruimte hebben.