
In de Zevenaarse dorpen Angerlo en Giesbeek en in het Montferlandse Didam heeft woningcorporatie Plavei 180 woningen verduurzaamd.
Dat maakt Plavei bekend in een nieuwsbericht.
´We begonnen in de zomer van 2018 met de verduurzamingsoperatie. De woningen kregen onder andere spouwisolatie, vloerisolatie en dakisolatie. Veel woningen zijn ook voorzien van zonnepanelen. De kozijnen van de woningen hebben meteen een lik verf gekregen´, aldus Plavei
, een organisatie met circa 45 medewerkers en ruim 4000 wooneenheden, voornamelijk actief in de gemeente Montferland
De corporatie verduurzaamt ruim 500 woningen in de regio Liemers-Montferland. De woningen krijgen allemaal het energiezuinige label A. Een woning met dit label is goed geïsoleerd en verbruikt minder energie. Plavei verwacht over een jaar klaar te zijn met de verduurzamingsoperatie.
Zie ook: Zonnepanelendak van 13 hectare voor BusinessPark 7Poort