Stichting Actief Spijk 12 september bij SamenLoop voor Hoop

29 jan 2020, 9:37 Knipsels
hoop

Stichting Actief Spijk uit het Zevenaarse dorp Spijk doet op 12 september mee aan SamenLoop voor Hoop de Liemers in Duiven.

Oud-inwoner Teun Doornenbal zal het team leiden en er wordt de komende tijd nog gezocht naar meerdere lopers voor deze 24-uurs wandelestafette.

Evenement van KWF

SamenLoop voor Hoop is een evenement van KWF voor iedereen die iets tegen kanker wil doen. Gedurende de 24-uurs wandelestafette wordt met lotgenoten stilgestaan bij kanker én wordt het leven gevierd.

Lossen elkaar af

Tijdens het evenement lopen deelnemers in teams en lossen elkaar af, zodat uit elk team altijd iemand aan het wandelen is. Ondertussen zorgen ceremonies, een gezellige braderie en veel activiteiten ervoor dat het voor zowel de bezoekers als de deelnemers een onvergetelijk evenement is.