Boemelburcht-munt betaalmiddel tijdens Zevenaarse carnaval

01 mrt 2019, 9:57 Nieuws
carnival 2092819 960 720
CC0

Carnavalsvierend Zevenaar kan tijdens de feestdagen gebruikmaken van de Boemelburcht-munt als betaalmiddel.

Carnaval staat voor de deur en in Boemelburcht (naam voor Zevenaar tijdens carnaval) wordt een nieuw betaalmiddel in het leven geroepen, die bij een aantal horeca-gelegenheden kan worden gebruikt.

Te koop op Boemelplein

‘Verheugd zijn wij over de komst van onze eigen Boemelburcht-munt. Vooralsnog is deze te koop op het Boemelplein (Raadhuisplein – red.) en wordt bij diverse zalen en kroegen geaccepteerd’ , aldus Boemelburcht dat een flyer heeft uitgebracht met de namen van de deelnemende horeca-gelegenheden.

Betalen

Betalen met de munt kan bij: Boemelburchtplein, De Griethse Poort, Zaal de Buitenmolen, Schutterij Sint Andreas, Cafe Rooie Jan, Bar Gezellig, De Nostalgie, De Toetenburgers, Frietkar Binnenweg, Restaurant Platia, Restaurant De Minnarij, De Boemelburger, Breulyfeest en Bar 33.

Zie ook: Boemelburgers eten met Zevenaarse carnaval