Herfstwandeling in Zevenaarse Gimbornhof op 20 september

14 sep 2020, 6:59 Nieuws
autumn 196566 960 720
CC0

IVN werkgroep de Liemers houdt op zondag 20 september een herfstwandeling in de Gimbornhof in Zevenaar.

De twee uur durende wandeling start om 10 uur bij de ingang van het park in de haakse bocht van de Guido Gezellestraat in Zevenaar. Een gids begeleidt de wandeling.

Botanische tuin

De Gimbornhof is een botanische tuin met bijzondere naald- en loofbomen. De ‘groene oase’ bevindt zich vlakbij het stadscentrum. Tijdens deze herfstwandeling is er speciale aandacht voor de grote verscheidenheid aan bomen en vruchten.

Rolstoelgebruikers

Deze wandeling is geschikt voor kinderenen ook toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Om de RIVM richtlijnen te kunnen naleven is er een maximum aantal deelnemers ingesteld. Deelname aan de excursie is daarom alleen mogelijk na aanmelding, via het aanmeldformulier op de website www.ivn.nl/afdeling/de-oude-ijsselstreek/activiteiten.