Aqua bootcamp nieuw in Lobithse zwembad De Boskuul

26 mei 2020, 10:31 Nieuws
float 462874 960 720
CC0

In het Zevenaarse dorp Lobith is het vanaf heden iedere dinsdagavond mogelijk mee te doen aan Aqua bootcamp in zwembad De Boskuul.

Deze nieuwe zwemdiscipline is bedoeld voor liefhebbers van uitdagingen die aan kracht of aan zwemtechniek willen werken, meldt de overkoepelende organisatie NLG Lobith .

Stap voor stap

Zwembad de Boskuul

is vanaf 11 mei stap voor stap steeds verder open gegaan. Vanwege het coronavirus is het bad wekenlang dicht geweest. In het bad gelden de richtlijnen die het RIVM heeft opgesteld en er zijn looproutes in het pand aangegeven.

Aquarobics

Aquarobics is vanaf 12 mei weer mogelijk, echter met een gelimiteerd aantal bezoekers. Protocollen en meer informatie worden op de Facebookpagina van NLG Lobith bekendgemaakt. Watertrappers is vanaf 15 mei weer van start gegaan.

Inschrijven

Aqua bootcamp wordt gehouden op elke dinsdagavond van 18.30 uur tot 19.15 uur. Inschrijven kan via de NLG APP, de website of 48 uur bellen naar NLG Lobith.