Buitenbioscoop in de binnentuin van Eet-Lokaal

15 jul , 10:24 Nieuws
Buitenfilm en Diner in de Binnentuin van Eet-Lokaal

De binnentuin van Eet-Lokaal in Zevenaar verandert woensdag 13 en donderdag 14 augustus in een intieme buitenbioscoop.

Er is een ontroerende film op twee grote schermen te zien, maar ook kan gebruikgemaakt worden van een uitgebreid viergangendiner in de open lucht.

Dit jaar wordt de veelbesproken film We Live in Time vertoond, een gevoelig liefdesverhaal met Florence Pugh en Andrew Garfield in de hoofdrollen. De film volgt de ontmoeting, opbloeiende liefde en het onverwachte pad dat de hoofdpersonen samen bewandelen — vol warmte, humor en de schoonheid van het alledaagse leven. 

Het event begint beide avonden om 18:00 uur met een feestelijk welkomstdrankje, waarna gasten aan lange tafels in de tuin genieten van een vers bereid viergangendiner. Zodra de zon ondergaat en de avond valt, wordt de film gestart, met halverwege een korte pauze voor een drankje of een kleine versnapering.

Wat ooit begon als een spontane zomerse filmavond, is inmiddels uitgegroeid tot een geliefde jaarlijkse traditie in Zevenaar. Dit jaar wordt het 10-jarig jubileum van Eet-Lokaal gevierd.