
advertorial
Een mooie foto die veelzeggend is. De top bereiken is een mooi doel en voor iedereen betekent dat wat anders. Belangrijk om te beseffen is, dat het gaat om de weg omhoog, en dat elk plekje op de berg waardevol is. Om de top te bereiken moet je altijd een eerste stap zetten, anders kom je er sowieso niet. Elk klein stapje is waardevol.
Voor scholieren is het diploma het einddoel. Dit doel kan verdeeld worden in kleinere stapjes: overgaan naar het volgend schooljaar, een voldoende halen voor een bepaald vak, een planning maken, een half uur geconcentreerd leren, gemiddeld met een 7 overgaan, één opgave maken deze dag en zo zijn er nog veel stappen te bedenken.
Het is belangrijk om een groot doel in kleine stapjes te verdelen, zo blijft het overzichtelijk en haalbaar en kun je elke dag de berg beklimmen. Soms is een beetje hulp inschakelen ook zo’n stap. Dit kan met bijlessen of huiswerkbegeleiding. Onze bijlesdocenten kunnen je begeleiden in de weg naar boven, en zo samen met jou je doel bereiken.
Al meer dan 25 jaar biedt ABACUS bijlesinstituut individuele bijles aan huis. In een 1-op-1-context bieden we gerichte, vakinhoudelijk bijles/huiswerkbegeleiding en wordt de bijles altijd nauwkeurig afgestemd op wat de leerling nodig heeft. Door deze bijlessen worden veel leerlingen doelmatig en efficiënt geholpen.
De bijlessen worden gegeven aan scholieren van de basisschool, voortgezet onderwijs en mbo en hbo. Alle vakken zijn mogelijk.
Wil je ook een volgende stap naar de top zetten? Neem gerust contact op met Saskia Husken: 088-233 24 27 of mail naar [email protected]
Voor meer informatie over bijles Zevenaar, ga naar https://www.abacus-bijlessen.nl/de-liemers/bijlessen-per-plaats/datum/2019/05/22/bijles-zevenaar-91764.html






