Hans van der Donk krijgt eigen weide bij Rosorum

29 jun 2020, 9:33 Nieuws
hans van der donk met kleinzoon tygo
Koos Roelofs

Beheerder Hans van der Donk van kinderboerderij Rosorum in Zevenaar heeft zondag 28 juni zijn eigen weide gekregen. Als dank voor de jarenlange inzet.

Veel vrijwilligers zijn zondag naar Rosorum gekomen om Hans te bedanken voor zijn grote inzet. Als blijk van waardering werd de grote weide omgedoopt tot Hans van der Donk weide.

Onderhoud en klussen

Hans heeft zich in 2013 aangemeld als vrijwilliger bij de kinderboerderij. Hij had niet zoveel met dieren, maar wilde wel helpen bij onderhoud en andere klussen. Sindsdien heeft Hans zich ontpopt als een geliefd beheerder die op vriendelijke maar besliste wijze anderen weet aan te sturen.

Goedkoopste oplossing

Hans maakt er een sport van altijd de beste en goedkoopste oplossing te realiseren voor technische problemen. In de loop der jaren heeft hij ook de dieren weten te waarderen, maar de mensen komen voor hem op de eerste plaats.