Hennepkwekerij aangetroffen in Lathum

30 jan 2024, 8:36 Nieuws
cannabis 313051 1280
CCO

De politie van Zevenaar heeft op donderdag 25 januari een hennepkwekerij aangetroffen in een vakantiechalet in het Zevenaarse dorp Lathum.

Naar aanleiding van een anonieme tip is de politie naar de camping in Lathum gegaan. Aangekomen bij het chalet trof men geen bewoner van de woning aan. Daarentegen troffen ze wel ruim 160 illegale logees aan in de vorm van hennepplanten: oftewel een werkende hennepkwekerij.

Niemand aangehouden

Gemeente Zevenaar en het energiebedrijf zijn naar aanleiding van deze vondst ook naar de camping gekomen. Het energiebedrijf heeft geconstateerd dat er in dit geval geen diefstal van stroom heeft plaatsgevonden voor het draaiend houden van de kwekerij, wat vaak wel het geval is. Aangezien er geen 'kweker' of bewoner aanwezig was, is er niemand aangehouden. De woning is ontruimd en verzegeld, nader onderzoek naar onder andere de eigenaar van de planten is gaande.