Heropeningsfeest bij Zevenaarse kinderboerderij Rosorum

20 mei 2022, 13:12Nieuws
rosorum 20200314 115348
pr Rosorum
In het Pinksterweekeinde van 4 en 5 juni houdt kinderboerderij Rosorum in Zevenaar een groots heropeningsfeest om te vieren dat er geen corona- maatregelen meer zijn.
De openingstijden voord dit evenement zijn op zaterdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur en op zondag (1ste Pinksterdag) van 10.30 tot 15.00 uur. De entree is voor kinderen gratis, maar aan volwassenen wordt € 2,- gevraagd als bijdrage in de kosten.

Stormbaan

‘Dit jaar pakken we groots uit met een draaimolen en een stormbaan voor de wat oudere kinderen’, laat woordvoerder Marijke de Both weten. ‘Ook is een verhalenverteller aanwezig die de kinderen in een spannend of leuk verhaal over de dieren meeneemt. In Villa Flapoor kunnen de kinderen konijntjes en/of cavia’s knuffelen en krijgen ze veel informatie over de verschillende dieren. Er zijn nog veel meer leuke activiteiten, zoals een springkussen, pony rijden, broodjes bakken, knutselen, diverse spelletjes en nog veel meer.’ Op zondagmiddag worden de schaapjes geschoren. Dit zal na 12.00 uur plaatsvinden.

Vrijwilliger

Om alles in goede banen te leiden, kan de kinderboerderij nog wel wat extra handjes gebruiken, laat De Both verder weten. Aanmelden als vrijwilliger kan via [email protected] . Voor meer informatie zie: www.kinderboerderijrosorum.nl.
loading

Loading articles...

Loading