Het Zevenaarse theater Het Musiater houdt op maandag 13 september een bestelavond.
Vanaf 19 uur zitten diverse medewerkers klaar om te helpen met het bestellen van toegangskaarten. Onder het genot van een kopje koffie kan men de favoriete voorstellingen uitzoeken.
Fysiek bestellen
Normaal gesproken zou in mei de brochure voor het nieuwe seizoen uitgekomen zijn. Vanwege corona is dit wat later geworden, maar nu is de brochure er. ‘Gelukkig wel met de mooiste, grappigste en ontroerende voorstellingen. Nieuw is dat er dit jaar een bestelavond wordt georganiseerd voor bezoekers die liever fysiek bestellen dan online. Dit is ter vervanging van het bestelformulier’, laat woordvoerder Moran van der Wal aan Zevenaar.nieuws.nl weten.
Inloopmogelijkheid
Tijdens de bestelavond kan men tussen 19.00 en 21.00 uur binnenlopen om kaarten voor de gewenste voorstellingen aan te kopen. Na betaling krijgt men direct de toegangskaarten mee naar huis.
Programmering
De programmering staat volgens Van der Wal weer als een huis. ‘Van bekende namen zoals Roué Verveer, Huub Stapel, Richard Groenendijk, Karin Bloemen, Jon van Eerd en Sanne Wallis de Vries tot prachtige muziekproducties van Fuse, The Dutch Eagles, “Queen the Story” en Rapalje. Voor de jeugd zijn er mooie voorstellingen zoals de Tovenaar van Oz, Dolfje Weerwolfje, Woezel en Pip en Brandweerman Sam. Cabaretier Youp van ’t Hek komt voor de laatste keer naar Het Musiater met zijn slotvoorstelling. Om iedereen een eerlijke kans te geven, worden deze toegangskaarten door middel van een loting door een notaris onder de liefhebbers verdeeld.’
Theaterbrochure
Meer informatie over de theaterbrochure, de bestelavond en alle voorstellingen is online te bekijken op www.liemerskunstwerk.nl/het_musiater.