In het monumentale pand van Eet-Lokaal wordt zondag 13 maart een nieuwe kunstexpositie geopend.
Vier verschillende kunstenaars vertonen hun werk in het restaurant op Landgoed Huis Sevenaer, laat de horeca-gelegenheid in een aan Zevenaar.nieuws.nl gericht persbericht weten.
Gratis
Gedurende het hele jaar exposeren diverse kunstenaars hun werken in de ruimtes van het Eet-Lokaal. De kunstcollectie is gratis te bezoeken. Naast kunt en cultuur is er informatie beschikbaar over fietsroutes, en andere toeristische trekpleisters binnen de regio.
Muziekgezelschappen
Gedurende het jaar zijn er diverse optredens van muziekgezelschappen en andere kunstuitingen. Ook kan men voorafgaand aan een bezoek aan het Filmhuis Zevenaar een diner nuttigen bij het bedrijf. Na 2 jaar van lockdowns en beperkte opening wordt op 13 maart het seizoen geopend met de opening van de huidige expositie. De 4 enthousiaste kunstenaars zullen zelf aanwezig zijn om alle vragen over de schilderijen, foto's en beeldhouwwerk te beantwoorden. Het gaat om Ronald Lubbers – Fotografie, Colinda Veeneman – Schilderijen, Shiela Pelkman – Schilderijen eb Dorien van Hees – Beeldhouwwerk. De entree is gratis.
Vanaf 13.30 uur is de opening en is iedereen welkom de werken te bekijken. De expositie is nog tot september te bekijken tijdens openingstijden van het restaurant. Voor meer informatie: www.eet-lokaal.com