Nieuwjaarsduik in Giesbeek in teken van Pink Ribbon

18 nov 2022, 17:32Nieuws
poster defnieuwjaarsduik giesbeek tekengebied 1 1
Er is een nieuwjaarsduik op 1 januari 2023 in het Zevenaarse dorp Giesbeek.
'Talloze dappere inwoners wagen dan een duik in het water van de Giese Kop aan de Rhederlaag. Dankzij veel lokale sponsoren kunnen we er een mooie sportieve middag van maken', laat organisator Tony Ashek aan Zevenaar.nieuws.nl weten.

Warming up

De middag start om 14 uur met een warming up. Er staat een foodtruck met warme dranken en hapjes. Deelname aan het evenement is gratis. De deelnemers springen rond 15 uur in het water.
Klik op beeld voor vergroten.
poster defnieuwjaarsduik giesbeek tekengebied 1 1

Traktatie

Na de duik is er voor de deelnemers een warme traktatie. Ashek: 'Natuurlijk hopen we dat er veel mensen komen aanmoedigen. Dit is meteen een mooie kans om elkaar een mooi 2023 toe te wensen.'

Pink Ribbon

De Nieuwjaarsduik staat in het teken van Pink Ribbon om geld op te halen voor onderzoek naar borstkanker. Deelnemers en bezoekers wordt gevraagd een bijdrage te leveren door de QR-code te scannen. Dit kan tijdens de Nieuwjaarsduik, maar de code zal ook op social media en onderstaande website gedeeld worden.
loading

Loading