Politie treft auto met gestolen duiven in Zevenaar

08 dec 2020, 15:54Nieuws
pigeons 3346416 960 720
CC0
De politie van Zevenaar heeft gisternacht een auto met gestolen duiven aangetroffen. De dieren kunnen volgens de politie duizenden euro’s waard zijn.
Gisternacht rond 01.00 uur reed de Zevenaarse politie een surveillanceronde door het centrum van Zevenaar.

Korte achtervolging

Vanaf de parkeerplaats aan de Kampsingel reed een auto met 2 personen weg met hoge snelheid, zodoende werd besloten de bestuurder te controleren. Na het geven van een stopteken ging de auto er snel vandoor en ontstond een korte achtervolging op de A12.

Geurspoor

Nadat de auto op de snelweg plots stopte, kon de bijrijder direct worden aangehouden. De bestuurder vluchtte en verstopte zich in het riet, onderaan het talud, zo meldt de politie. Door een goede samenwerking met de politiehondengeleider kon het geurspoor worden opgepakt en werd de bestuurder na een zoekslag ook aangehouden.

Rechtmatige eigenaar

De bestuurder bleek te rijden onder invloed van alcohol en zonder rijbewijs. Dit was niet zijn eerste keer. Zodoende is zijn auto ook in beslag genomen. In de auto bleken geen wapens, drugs of andere verboden waar te liggen. Echter wel een aantal duiven die waarschijnlijk gestolen zijn. De dieren zijn inbeslaggenomen en worden goed verzorgd totdat de rechtmatige eigenaar ze weer kan ophalen.
loading

Loading articles...

Loading