Twee doden door ongeval bij Zevenaar

28 feb 2020, 8:42 Nieuws
technology 2500010 960 720
CC0

Bij een ongeluk op de A12 ter hoogte van Zevenaar zijn vannacht twee inzittenden van een auto om het leven gekomen. De auto botste tegen een vrachtwagen en belandde daarna in een sloot.

De auto werd mogelijk even eerder gebruikt voor een plofkraak in Emmerich. Dat wordt onderzocht. De A12 is vrijdagochtend tussen Zevenaar in de richting van Arnhem helemaal dicht.

Gewond

Toevallig reed er net een politieauto in de buurt die een andere klus had afgerond. De agenten zagen het ongeluk gebeuren en constateerden dat een derde inzittende ervandoor ging. Hij is mogelijk gewond geraakt bij het ongeluk.

Politiehelikopter

Met een politiehelikopter wordt gezocht naar deze derde inzittende. De politie onderzoekt of er verband is met een poging tot een plofkraak eerder vannacht in Duitsland. Daarom adviseert de politie mensen die deze persoon zien de politie te te bellen en die niet zelf te benaderen.