Zonnepanelendak van 13 hectare voor BusinessPark 7Poort

01 mei 2019, 10:39 Gemeente
solar cells 824691 960 720
CC0

Op BusinessPark 7Poort in Zevenaar wordt gestart met de bouw van een groot distributiecentrum. Op het gebouw wordt een zonnepanelendak van 13 hectare geplaatst.

Dat meldt Solar Magazine . BusinessPark 7Poort in Zevenaar heeft haar grootste kavel á 190.000 m² uitgegeven aan Solidiam in samenwerking met Mobion en 3B group.

XXL

Ronald Egger heeft namens Solmobig op vrijdag 22 februari 2019 zijn handtekening gezet onder de overeenkomst voor de bedrijfskavel in Zevenaar

. Namens de gemeente Zevenaar tekende wethouder Nanne van Dellen. Op de 19 hectare kavel wordt een XXL-distributiecentrum ontwikkeld. Het voornemen is om de nieuwe huisvesting eind 2020 op te leveren.

Warehouses

Het multifunctionele distributiecentrum moet plaats bieden aan een of meerdere logistieke dienstverleners. Het voorlopige ontwerp bestaat uit 5 warehouses.

Zie ook: Uitgave 19 hectare kavel BusinessPark 7Poort