Liemers Museum hoopt op voortzetting vlogs over geschiedenis

05 nov 2020, 10:06Nieuws
depotbeheerder chris kroon in de vijver
Yvonne Kaats de Swart
Kunstwerk! Liemers Museum hoopt dat de vlogs over de geschiedenis van De Liemers, die op You Tube te bekijken zijn, ook komend jaar gemaakt blijven worden.
Namens regiocampagne De Liemers Helemaal Goed zijn er afgelopen jaren, door een bijdrage vanuit het Cultuur- en Erfgoedpact Leven in de Liemers vlogs met de naam: ‘De schatkamer van het Liemers’ gemaakt.

Depotbeheerder

De vlogs zijn, met de depotbeheerder Chris Kroon van Kunstwerk! Liemers Museum als vaste presentator, vol humor, passie, spannend, kort en krachtig voor het publiek zichtbaar gemaakt.

Geschiedenis

Veelal kwamen er objecten en verhalen aanbod, waarvoor in de vaste presentatie van het museum letterlijk geen ruimte was. De geschiedenis wordt in hapklare brokken geserveerd en daardoor boeiend. Dinsdag 3 november kwam Sjoerd Geurts van Geurts Media langs om (voorlopig) laatste vlogs op te nemen. Het museum hoopt dat de vlogs ook volgend jaar door kunnen gaan.
De vlogs zijn te bekijken op YouTube via: De Schatkamer van de Liemers
loading

Loading