´Zevenaarse winkels open op Eerste Kerstdag´

05 nov 2020, 20:31Nieuws
markststraat img 0154
Nieuws.nl
Winkels in Zevenaar zijn, als het aan het college van burgemeester en wethouders ( b en w) van Zevenaar ligt, op Eerste Kerstdag open. Meerdere winkeliers hebben hiertoe verzocht.
Het college van b en w stelt de gemeenteraad een tijdelijke ontheffing voor om te kunnen winkelen op Eerste Kerstdag.

Verzoek

Vanuit meerdere ondernemers, waaronder een supermarkt-eigenaar, een slager en een bakker in de gemeente Zevenaar is het verzoek binnengekomen om Eerste Kerstdag open te mogen zijn. Zij willen in verband met de coronacrisis een optimale spreiding van hun klanten realiseren. Op deze manier verwachten zij aan de coronamaatregelen te kunnen voldoen.

Winkeltijdenverordening

De gemeenteraad dient als het aan de ondernemers ligt in dit specifieke geval af te wijken van de Winkeltijdenverordening 2019 gemeente Zevenaar. De gemeenteraad besluit op 16 december over het voorstel van het college.
loading

Loading